Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

“Aktívny život v nezastaviteľnom pohybe”

Záznam druhého interného basketbalového priateľského zápasu Henvconu

Zdravé telo je zárukou dobrej práce a život spočíva v pohybe.S cieľom zlepšiť fyzickú kvalitu zamestnancov a posilniť vnútornú jednotu a spoluprácu medzi jednotlivými oddeleniami usporiadal Henvcon 15. apríla o 18:00 na basketbalovom ihrisku spoločnosti druhý tohtoročný basketbalový priateľský zápas. hru a fandenie hráčom na ihrisku.

Dve strany hry boli červený tím (technické oddelenie) vedený Liu Yongom a modrý tím (členovia iných oddelení spoločnosti) s kapitánom Li Yu.Hlavný inžinier Li wi bol naďalej zodpovedný za dohľad na mieste, zatiaľ čo Qin Mangai pôsobil ako rozhodca.Najmä administratívne oddelenie bolo vysoko cenené za organizáciu súťaže a silnú podporu.

Hra bola rozdelená do štyroch častí, z ktorých každá trvala 10 minút.S píšťalkou sa súťaž oficiálne začala.Na rozdiel od predchádzajúcej, prvú loptu v tomto zápase vyhral červený tím.Presná make-up strela trafila kôš a získala 2 body, za čo diváci tlieskali jeden za druhým.K modrým dnes pribudol nový hráč, takže spolupráca nebola veľmi zručná a strelecký pocit dlho nenachádzali, chýba im veľa bodov.Na začiatku im skóre zaostávalo, boli aj v pasívnom stave.Našťastie Liu Meng našiel ten pocit neskôr.Predviedol niekoľko krásnych striel z diaľky s 3 bodmi za sebou, čím pomohol modrým dotiahnuť skóre a získal si jednohlasné ovácie publika za „dobrý výkon“.Červený tím hral v dobrom rytme, no situácia sa zmenila, postupne ich dobiehali.Skóre v prvej štvrtine bolo 18:20 (Red VS Blue).

V druhej a tretej štvrtine boli súťažné okolnosti nádherné.Mládežnícka búrka a skvelé schopnosti červeného tímu boli jasnou prítomnosťou na ihrisku.Precíznou a dômyselnou spoluprácou dosiahli malý vrchol 16:8 a opäť sa ujali vedenia;zatiaľ čo modrá bola opäť narušená.Ich prihrávka bola buď okradnutá, alebo príliš tvrdo vynútená, aby sa dostali za hranice.Navyše, ich doskoky boli tiež menšie ako v prípade červeného tímu a ich strelecké percento víťazstiev bolo nízke, takže skóre zaostávalo.Odvtedy však obe strany kolísali, prenasledovali sa, striedavo stúpali a rozdiel skóre bol veľmi tesný.

a

Hráči sa snažili o doskok

b

Člen červeného tímu Liu Yongcheng trafil 3-bodovú strelu z diaľky

V poslednej, štvrtej štvrtine, s cieľom vyhrať, si hráči oboch strán ešte zachovali plnú bojovnosť a najmä v noci bola ich naskakovateľnosť.Noví hráči modrého tímu sa postavili a odviedli dobrú prácu pri doskakovaní, bránení a bránení lopty, k čomu prispela aj streľba.Strely zblízka a dlhé strely boli často úspešné.Skóre v strede zápasu dosiahlo 64:60 a modrý tím viedol o dva góly.Červená nechcela byť prekonaná.Potom naozaj trafili dva góly a vyrovnali skóre.Nervóznu a nádhernú scénu s radosťou sledovali aj diváci.Malí fanúšikovia hlasno kričali, aby fandili svojmu obľúbenému tímu.Čas prišiel na posledných 20 sekúnd.V tomto čase mal červený tím ešte náskok dvoch bodov.Za stavu 76:74 si modrí urobili pauzu a zariadili taktiku.Červený tím bol odhodlaný brániť poslednú loptu, trojbodovú loptu modrého tímu.Bluer venoval všetku pozornosť poslednému výstrelu.V dôsledku toho basketbal minul sieť a červený tím vyhral.

Hra má víťazov a porazených, ale bez ohľadu na to, kto prehrá alebo vyhrá, konečným víťazom je publikum.Dúfame, že vďaka jednote a spolupráci v hre sa hráči naučia porozumieť sile tímu, rešpektovať svojich súperov a vybojovať si priateľstvo. Tešíme sa na ďalší priateľský zápas!